Wersje językowe: Polski
O firmie Partnerzy Napisy Logotypy 3D Galeria Kontakt
Wizualizacja Zamów teraz Galeria

Opis produktu:

Chromowane Auto-napisy 3D to nowa ekskluzywna forma reklamy i wyjątkowy rodzaj opisów indywidualnych. Wykonywane przez nas chromowane litery 3D są identyczne jakościowo, jak znaki firmowe używane przez większość producentów samochodów, do oznaczenia nazw poszczególnych rodzajów samochodów. Oferowane przez nas Auto-napisy mają wyglądać tak, jak gdyby były elementem oryginalnego wyposażenia samochodu.

Chromowane Auto-napisy 3D to przede wszystkim atrakcyjna i skuteczna forma reklamy, opłacalna (jednorazowy wydatek procentuje przez wiele lat) i dobrze widoczna. Oferowane przez nas napisy to nietypowe rozwiązanie pozwala zwrócić uwagę na stronę internetową, firmę, produkt czy też usługę, którą chcesz zareklamować. Pozwalają oznakować ekskluzywne samochody zarządu firmy, bez uszczerbku na ich wyglądzie i prestiżu co czynią tradycyjne formy oznakowania wycięte z folii samoprzylepnych.

Chromowane Auto-napisy 3D są nie tylko skuteczną i oryginalną formą reklamy, ale też wyglądają bardzo unikatowo, niezależnie od miejsca jego umiejscowienia.

Dzięki procesowi produkcji dostosowanemu do życzeń klienta, ten nietypowy sposób reklamy może prezentować nazwę firmy, produkt, stronę WWW, adres E-Mail, hasło reklamowe, numer telefonu czy też każdy inny przekaz.

Chromowane Auto-napisy 3D to atrakcyjna metoda prezentacji przekazu reklamowego szerszemu gronu odbiorców. Z uwagi na dobrą widoczność, chromowane Auto-napisy 3D umieszcza się zazwyczaj na samochodach, jednak można je oczywiście umieszczać również w innych miejscach, oferując maksymalną efektywność przekazu przy niewielkiej powierzchni i stylowym wyglądzie. (na drzwiach, szybach, bannerach, standach reklamowych itp...)

Koszty:

Jedna sztuka chromowanego Auto-napisu 3D skladającego się z 20 znaków kosztuje 155,00 Pln netto ( 190,65 Pln z podatkiem VAT) plus koszty przesyłki wynoszące 20 Pln netto ( 24,60 Pln z podatkiem VAT).

Maksymalna liczba znaków w zamówieniu on-line wynosi 20. Jeśli zamówienie obejmuje ponad 20 znaków, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Możliwe znaki to: wszystkie małe i duże litery alfabetu polskiego (A-Z, a-z), a także znaki:
@ & ? ! , . ' " -

Możliwe jest również zamówienie indywidualne innych symboli i znaków.

Rozmiary:

Jeden chromowany Auto-napis 3D, który posiada 20 znaków ma długość 40 cm,. Dokładną długość konkretnego napisu można sprawdzić w naszej wizualizacji.

Małe literki chromowane typu (a, c, e, itd…) mają wysokość 2,2 cm.
Małe literki chromowane typu, d, f, t mają wysokość 3,2 cm.
Duże literki chromowane typu (A, B, C, D) mają wysokość 3,2 cm.

Strona głównaO firmiePartnerzyNapisyLogotypy 3DGaleriaKontaktPolityka cookiesRegulamin sklepu
Valid XHTML 1.0 Strict
© 2007-2013 Agencja Interaktywna.
All rights reserved.